דף הבית » הכי נצפים » האם מותר לעשות לק ג'ל בהריון?

האם מותר לעשות לק ג'ל בהריון?

האם מותר לעשות לק ג'ל בהריון?

רוצה לקבוע תור? השאירי פרטים

מהו לק ג'ל?

לק ג'ל הוא סוג של לק הדורש סוג מיוחד של תהליך ריפוי כדי להתקשות ולקבוע את הצבע. זה נמרח בדיוק כמו לק רגיל, אבל זה דורש אור UV או LED כדי לרפא אותו. לק ג'ל ידוע בסגולותיו עמידות לאורך זמן ועמיד בפני שבבים, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית עבור נשים רבות.

האם זה בטוח לעשות לק ג'ל בהריון?

התשובה הקצרה היא כן, זה בדרך כלל בטוח לעשות לק ג'ל בהריון. עם זאת, יש כמה אמצעי זהירות שצריך לנקוט. חשוב לוודא שהסלון בו אתם משתמשים נקי ומאוורר היטב, ושהמוצרים בהם הם משתמשים נקיים מכל כימיקלים שעלולים להזיק. בנוסף, חשוב לוודא שהטכנאית לובשת כפפות וכי היא אינה משתמשת בחום יתר בעת ריפוי הלק ג'ל.

סיכונים אפשריים

למרות שבדרך כלל זה נחשב בטוח לעשות לק ג'ל בהריון, ישנם כמה סיכונים פוטנציאליים שיש לקחת בחשבון. חלק מהכימיקלים המצויים בלק, כמו פורמלדהיד וטולואן, עלולים להזיק בשאיפה בכמויות גדולות. בנוסף, אור ה-UV או ה-LED המשמש לריפוי הלק ג'ל עלול להזיק לעיניים ולעור אם לא משתמשים בהם כראוי.

טיפים למריחת לק ג'ל בטוחה

  • יש לוודא שהסלון נקי ומאוורר היטב.
  • ודא שהטכנאי לובש כפפות.
  • ודא שהמוצרים שבהם נעשה שימוש נקיים מכל כימיקלים שעלולים להזיק.
  • הימנע מחום יתר בעת ריפוי הלק ג'ל.
  • ללבוש משקפי מגן.

סיכום

בסך הכל, זה בדרך כלל בטוח לעשות לק ג'ל בזמן ההריון, כל עוד ננקטים אמצעי הזהירות המתאימים. עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא או המיילדת לפני קבלת החלטות כלשהן. בנוסף, חשוב לוודא שהסלון בו אתם משתמשים נקי ומאוורר היטב, ושהמוצרים בהם הם משתמשים נקיים מכל כימיקלים שעלולים להזיק.

למד עוד

כדי ללמוד עוד על הבטיחות של לק ג'ל בהריון, צפו בסרטון זה מיוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן