דף הבית » מה ההבדל » Izzy Flo GL Lac – סקירה קצרה

Izzy Flo GL Lac – סקירה קצרה

Izzy Flo GL Lac - סקירה קצרה

רוצה לקבוע תור? השאירי פרטים

מי זה איזי פלו GL Lac?

Izzy Flo GL Lac הוא זמר-יוצר מבריטניה. היא מופיעה מאז שהייתה נערה, והמוזיקה שלה תוארה כשילוב של פולק, פופ ונשמה. היא הוציאה שני EP, "Home" ו-"Dreams", ועובדת כעת על אלבום הבכורה שלה.

הסגנון המוזיקלי של Izzy Flo GL Lac

המוזיקה של איזי פלו GL Lac מתוארת לעתים קרובות כשילוב של פולק, פופ ונשמה. השירים שלה לרוב מרוממים ומעוררי השראה, עם דגש על העצמה עצמית וצמיחה אישית. יש לה סגנון ווקאלי ייחודי המשלב את הקול הנשמה שלה עם המנגינות שלה בהשראת הפולק. המילים שלה חוקרות לעתים קרובות נושאים של אהבה, חיים ותקווה.

השפעות

המוזיקה של איזי פלו GL Lac מושפעת מאוד ממוזיקה העממית של מולדתה בריטניה. היא מושפעת גם ממוזיקת נשמה ו-R&B מארצות הברית, כמו גם ממוזיקת פופ עכשווית. היא ציטטה אמנים כמו אדל, ג'ון מאייר ואד שירן כהשפעות מרכזיות על הסאונד שלה.

אדל

אדל היא אחת ההשפעות הגדולות ביותר של איזי פלו GL Lac. היא ציינה את הסגנון הווקאלי וכתיבת השירים של אדל כהשפעות מרכזיות על המוזיקה שלה. קולה מלא הנשמה והמילים הלבביות של אדל נתנו השראה לאיזי פלו GL Lac לכתוב שירים משלה על אהבה, חיים ותקווה.

ג'ון מאייר

ג'ון מאייר הוא השפעה מרכזית נוספת על המוזיקה של איזי פלו GL Lac. נגינת הגיטרה בהשראת הבלוז והסגנון הקולי מלא הנשמה שלו העניקו השראה ל-Izzy Flo GL Lac לשלב עוד אלמנטים של בלוז ונשמה במוזיקה שלה. היא גם ציינה את כתיבת השירים של ג'ון מאייר כבעל השפעה מרכזית בפני עצמה.

אד שירן

אד שירן הוא אמן נוסף שהשפיע רבות על המוזיקה של איזי פלו GL Lac. המלודיות שלו בהשראת הפולק וכתיבת השירים בהשפעת הפופ העניקו השראה לאיזי פלו GL Lac לכתוב שירים משלה בסגנון דומה. היא ציטטה את אד שירן כבעל השפעה גדולה על הסאונד שלה.

פרויקטים קרובים

Izzy Flo GL Lac עובדת כעת על אלבום הבכורה שלה, שאמור לצאת ב-2021. היא גם הוציאה לאחרונה סינגל, "Dreams", שזכה להערכה רבה בקרב מעריצים ומבקרים כאחד. בנוסף למוזיקה שלה, Izzy Flo GL Lac עובדת גם על סדרת סרטים קצרים, שתצא לאקרנים בשנת 2021. Izzy Flo GL Lac היא זמרת-יוצרת מתפתחת עם שילוב ייחודי של פולק, פופ, ונשמה. המוזיקה שלה מושפעת מאוד ממוזיקה העממית של מולדתה בריטניה, כמו גם מוזיקת נשמה ו-R&B מארצות הברית. היא ציטטה אמנים כמו אדל, ג'ון מאייר ואד שירן כהשפעות מרכזיות על הסאונד שלה. כעת היא עובדת על אלבום הבכורה שלה, שאמור לצאת ב-2021, כמו גם על סדרה של סרטים קצרים. עם הסאונד הייחודי שלה והמילים מעוררות ההשראה שלה, Izzy Flo GL Lac בטוח תהיה כוח מרכזי בתעשיית המוזיקה בשנים הבאות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן