דף הבית » מגזין » 8 לק ג'ל – היופי של הטבע

8 לק ג'ל – היופי של הטבע

רוצה לקבוע תור? השאירי פרטים

. 8 לק ג'ל – היופי של הטבע

מהו לק ג'ל?

לק ג'ל הוא סוג של לק הנמרח באור UV מיוחד. הוא נועד להחזיק מעמד זמן רב יותר מהלק המסורתי והוא עמיד יותר בפני שבבים וסדקים. לק ג'ל ידוע גם בתור ג'ל לספוג, לק ג'ל ולכה ג'ל. זוהי דרך מצוינת להוסיף נופך של היופי של הטבע לציפורניים שלך.

סוגי לק ג'ל

ישנם מספר סוגים שונים של לק ג'ל זמינים. הסוג הפופולרי ביותר הוא לק הג'ל המסורתי, הנמרח במברשת ומתרפא באור UV. סוגים אחרים של לק ג'ל כוללים ג'לים לספיגה, אותם מורחים עם מברשת ומתרפאים בתמיסת ספיגה; וג'לים ללא אור, אשר מורחים במברשת ומתרפאים ללא אור UV.

כיצד למרוח לק ג'ל

מריחת לק ג'ל היא תהליך פשוט יחסית. ראשית, תצטרך להכין את הציפורניים שלך על ידי שיוף והברקה. לאחר מכן, תצטרך למרוח שכבת בסיס של לק ג'ל. לאחר ייבוש שכבת הבסיס, ניתן למרוח את הצבע לפי בחירתך. לבסוף, תצטרך לרפא את לק הג'ל עם אור UV.

לק ג'ל ריפוי

ריפוי לק ג'ל הוא שלב חשוב בתהליך המריחה. אור ה-UV המשמש לריפוי לק הג'ל עוזר לקשר את הלק לציפורן ועוזר לה להחזיק מעמד זמן רב יותר. בהתאם לסוג הלק ג'ל שבו אתה משתמש, ייתכן שתצטרך לרפא את הלק עד שלוש דקות.

הסרת לק ג'ל

הסרת לק ג'ל היא קצת יותר מעורבת מהסרת לק מסורתי. כדי להסיר לק ג'ל, תצטרכו להשרות את הציפורניים בתמיסת מסיר מיוחדת למשך עד 10 דקות. לאחר הסרת לק הג'ל, תוכלי למרוח צבע חדש.

השוואה מהירה

סוג לק ג'ל יישום הִתרַפְּאוּת הֲסָרָה
מָסוֹרתִי מברשת ותאורת UV עד 3 דקות פתרון ספיגה
ספיגה פתרון מברשת וספיגה עד 3 דקות פתרון ספיגה
אין אור מִברֶשֶׁת אין אור UV פתרון ספיגה

לק ג'ל הוא דרך מצוינת להוסיף נופך של יופי של הטבע לציפורניים שלך. הוא עמיד יותר מלק מסורתי וזמין במגוון צבעים וגימורים. מריחת לק ג'ל היא תהליך פשוט יחסית, אך חשוב להקפיד על ההוראות כדי להבטיח מניקור עמיד לאורך זמן. הסרת לק ג'ל היא קצת יותר כרוכה בהסרת לק מסורתי, אבל עם פתרון מסיר נכון, ניתן לעשות זאת במהירות ובקלות. למידע נוסף על לק ג'ל, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן